2
Jul

Maaeluminister tunnustas parimaid maamajanduslike erialade lõpetajaid

Maaeluministeerium

PRESSITEADE

28.06.2019

 

Maaeluminister tunnustas parimaid maamajanduslike erialade lõpetajaid

Maaeluminister Mart Järvik tunnustas tänasel vastuvõtul Maaeluministeeriumis maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja TTÜ keemia ja biotehnoloogia instituudi parimaid lõpetajaid. Tänuüritus toimus sel aastal juba 21. korda. 

„Soovin tänada kõiki õpetajaid tubli töö eest ning kõiki lõpetajaid silmapaistvate tulemuste eest. Nüüd on saabunud aeg oma raamatutarkusi igapäevases praktikas proovile panna ja jätkata õppimist – õppimist nüüd juba elust enesest. Eestimaa vajab teie värskeid ideid,  teie nooruslikku energiat ning teie järjekindlat ja pühendunud tööd valitud erialal. Palju õnne ja edu edaspidiseks,“ ütles minister.

Lisaks andsid lõpetajatele oma tänu- ja motivatsioonisõnad edasi Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli direktor Arnold Pastak ja Eesti Maaülikooli teadusprorektor Ülle Jaakma.

Minister andis tänukirjad järgmistele lõpetajatele: 

  • Marko Kruusimägi, Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituudipõllumajandussaaduste tootmise ja turustamise magistriõpe, Lääne-Viru maakond
  • Eneli Leis, Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi veterinaarmeditsiini õppekava, Tartu maakond
  • Christen Haamer, Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudi tehnika ja tehnoloogia bakalaureuseõpe, Saare maakond
  • Helen Meier, Eesti Maaülikooli Majandus- ja sotsiaalinstituudi maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise bakalaureuseõpe, Tartu maakond
  • Kaupo Tammemäe, Eesti Maaülikooli Tartu Tehnikakolledži tehnotroonika rakenduskõrgharidusõpe, Viljandi maakond
  • Oscar Rahu, Eesti Maaülikooli Metsandus- ja maaehitusinstituudi geodeesia ja maakorralduse bakalaureuseõpe, Viljandi maakond
  • Meelis Lindret,Järvamaa Kutsehariduskeskuse põllumajandustöötaja õppekava, Lääne-Viru maakond
  • Jane Talkis, Järvamaa Kutsehariduskeskuse hobuhooldaja õppekava,Järva maakond
  • Kristin Viimne, Kehtna Kutsehariduskeskuse liikurmasinatehniku õppekava, Rapla maakond
  • Anti Muuga, Kehtna Kutsehariduskeskuse liikurmasinatehniku õppekava, Harju maakond
  • Karl Jürgen Pall, Luua Metsanduskooli harvesterioperaatori õppekava, Põlva maakond
  • Evert Laupa, Luua Metsanduskooli harvesterioperaatori õppekava, Lääne-Viru maakond
  • Markus Kaspar Ylikangas, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli põllumajandustöötaja õppekava, Hiiu maakond
  • Joosep Jürimäe, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli põllumajandustöötaja õppekava, Hiiu maakond
  • Paula Lenk, Räpina Aianduskooli aedniku õppekava, Viljandi maakond
  • Markus Vainu, Räpina Aianduskooli maastikuehitaja õppekava, Harju maakond
  • Merilyn Õis, TTÜ Keemia ja bioloogia instituudi toidutehnika ja tootearenduse bakalaureuseõpe, Harju maakond
  • Kaspar Mooses, TTÜ Keemia ja bioloogia instituuditoidutehnoloogia ja- arenduse magistriõpe,Harju maakond

Fotogalerii: https://cloud.agri.ee/apps/gallery/s/qFfDPtwN3QWpc9D

Fotode autor: Indrek Hirs, Maaeluministeerium