Head tulevased liikmed!

Eestimaa Talupidajate Keskliidu liikmeks on võimalik saada läbi meie liikmesorganisatsioonide.
Liikmesorganisatsioonide nimekirja leiate SIIT.

Organisatsioonid, mis toetavad ETKL’i seisukohti, kuid ei ole koheselt valmis liikmeks saama on  võimalik enne ETKL-i  liikmeks astumise otsustamist taotleda ETKL-i vaatlejaliikme staatust.  Vaatlejaliikmeks saamise kirjalik avaldus tuleb esitada ETKL-i  juhatusele, mis esitab selle koos omapoolse arvamusega nõukogule otsustamiseks. Vaatlejaliikmel on kõik ETKL’i liikme õigused, välja arvatud hääleõigus. Vaatlejaliikmel on ka kõik organisatsiooni liikme kohustused, välja arvatud liikmemaksu tasumise kohustus.  Pärast aasta möödumist vaatlejaliikmeks vastuvõtmisest ETKL-i nõukogu poolt peab organisatsioon otsustama, kas ta esitab avalduse ETKL-i liikmeks astumiseks või ta kaotab vaatlejaliikme staatuse. Kui organisatsioon esitab avalduse, kehtib tema vaatlejaliikme staatus kuni liikmeks vastuvõtmise otsustamiseni ETKL-i üldkoosolekul.

Eestimaa Talupidajate Keskliidu liikmetele pakume igakülgset infot, võimalust kaasa rääkida põllumajanduspoliitika kujundamisel, koolitused ja seminarid, nõuandeteenust,  liikmetele kehtivad soodustused ning Põllumehe Teataja kojukanne.

Miks olla meie liige?

  1. Saad kaasa rääkida – võimalus rääkida kaasa ja avaldada arvamust põllumajanduspoliitia ja ettevõtluskeskkonna loomisel.
  2. Informeeritus – jagame infot seadusmuudatuste ja toetusmääruste kohta ning lisaks hoiame sind kursis sektori teiste oluliste uudistega.
  3. Nõustajad- meie liikmesorganisatsioonide kogenud konsulendid ning põllumajandusnõustajad abistavad sind PRIAga suhtlemisel.
  4. Koolitused ja infopäevad – saate täiendada oma teadmisi põllumajanduse- ja majanduse valdkonnas üldiselt.
  5. Koostöövõrgustik – meie organisatsiooni kuulub läbi meie liikmete pea 1000 põllumajandusettevõtet.