Kaul Nurm –  loodusest inspireeritud fotograaf.

Lapsepõlvest alates on ta armastanud loodust ning seda kirge kannab ta endaga siiani. Fotograafiaga hakkas ta tegelema juba kooliajal, alustades mustvalgete fotodega. Aastatega on ta arendanud oma oskusi ning läinud üle värvilistele ja digitaalsetele fotodele. Erilist huvi pakuvad talle linnud ja loomad. Kaul on pildistanud Eesti talusid ja peresid ning teinud huvitavaid reise, mille käigus on kogunenud kauneid loodusfotosid. Tema eesmärk on inspireerida teisi loodusesse minema ja avastama selle võlu.

Käesolevaga edastame Kaul Nurme alljärgneva pakkumise talupidajatele:

Pakume võimalust jäädvustada teie tegevusi ja luua fotoalbum, mis aitab talletada olulisi hetki teie talu elust. Samamoodi nagu vanad fotod annavad meile aimu minevikust, soovime ka teie tegemised jäädvustada tulevastele põlvedele.

Tänapäeval tehakse palju pilte mobiiltelefonidega, kuid digitaalsed fotod võivad aja jooksul kaduma minna. Seepärast pakume välja idee luua teie talu tegevustest korralik fotoalbum. See album koosneb 10-20 või rohkemast, vastavalt teie soovile, vähemalt mõõdus A5 fotopaberile trükitud kvaliteetsetest fotodest. Kasutame fotopabereid, mille värvide säilimise garantii tootja poolt on antud 100 aastat.”

Pakume teile võimalust teha ülesvõtteid teie talu tegemistest kogu päeva vältel. Soovi korral saame jäädvustada ka erinevaid hooajatöid, näiteks kevadkülvi, heinategu, koristust või metsatöid. Lisaks peaks albumisse kuuluma ka üks korralik perepilt.

Tellimuse hind sõltub teie soovidest. Kui olete huvitatud, saame teile teha personaalse pakkumise vastavalt teie vajadustele ja eelistustele.

Kes on huvitatud pakkumisest, siis palun võtke ühendust Kauliga alljärgnevatel kontaktandmetel:

kaul.nurm@gmail.com | +372 5664 7800‬
www.kaulnurm.com