Maaelu Edendamise Sihtasutus
Pressiteade
08.12.2022

 

Aasta konsulent 2022 on Sirje Madisson

Eile, 7.detsembril kuulutas Maaelu Edendamise Sihtasutus välja aasta konsulendi 2022, kelleks on maaettevõtluse ja finantsmajanduse konsulent Sirje Madisson Võrumaalt.

Kolleegide sõnul on Sirje Madisson maaettevõtjate ja põllumajandustootjate jaoks oluline tugiisik. Klientide tagasiside Sirje tööle on positiivne, ta on aus ja konkreetne. Kolleegid hindavad Sirje sõbralikkust ja abivalmidust. Et end pidevalt täiendada, osaleb ta aktiivselt koolitustel ja infopäevadel, samuti korraldab ta neid ise ning võtab aktiivselt osa ka Võrumaa Talupidajate Liidu tegevusest.

MES nõuandeteenistuse juht Leho Verk ütles, et tal on hea meel Sirje Madissonile aasta konsulendi tunnustus üle anda: „Sirjel on konsulendina kogemust juba üle 25 aastat ning ta on hinnatud nii oma klientide kui kolleegide seas.“

Nõuandeteenistus on parimaid konsulente tunnustanud juba alates 2007. aastast.  Aasta konsulendi valimisel võetakse arvesse kolleegide hinnangud kandidaatide töö kvaliteedile ja klientidelt saadud tagasiside, lisaks ka lõppeval aastal sõlmitud nõustamislepingute arv, rahaline maht ja nõustatud klientide hulk.

Maaelu Edendamise Sihtasutus korraldab põllu- ja maamajanduse alast nõuandetegevust kogu Eestis. MES nõuandeteenistusega on lepinguliselt seotud erinevatest valdkondadest üle 60 konsulendi. Konsulendid on põllu- ja maamajanduse valdkonnas tegutsevad nõustajad.

Recommended Posts