Nii nagu läinud aastal, võtab ka selle suve lõpus 27-31. augustil üks seltskond rattad alla ja sõidab läbi ajaloo teise Talutoidu Karavani.
Sel korral viib Karavani teekond läbi Võru, Tartu, Tabasalu, Viljandi, Haapsalu, Muhu, Kuressaare, ning lõpetab suurel Talutoidu Pidupäeval Karalas, Saaremaal. Seal toimub uhke Talust Taldrikuni õhtusöök mis on valmistatud üksnes kohalikust toorainest tippkokkade poolt Eestist ja Norrast.
Kutsume kõiki kaasa lööma pop-up laatadel ja meiega soovikorral kaasa sõitma, kas tervet etappi või osasid sellest.

INFO TOIMUVA KOHTA:

Osalen pop-up laatadel ja Talust Taldrikuni õhtusöögil.
27.08 VÕRUS, kell 10.00-14.00 Võru linna Keskväljaku turg
Info pop-up laatade toimumisaegade ja kohtade kohta leiate siit registreerimisvormist:
Kasutades seda vormi, saate kõike lihtsamini ennast kirja panna toimuvatele laadatele ja õhtusöögile. Juba registreerunud saavad  täpsemat lisainfot, selleks märkige registreerimisvormil kindlasti täpselt oma kontaktandmed.

MIDA KARAVAN TEEB?

Karavani seltskond teeb intervjuusid ja pilte laatade ajal, kutsume kohale ka ajakirjandust. Ülesvõtteid  veavad Sirkka ja Emil.  Eelmisel aastal filmis näiteks Maahommik pikalt Rakveres üht uut ja toredat salatitalu, kellele tekkis tänu meediakajastusele väga uhke reklaam riigitelevisioonis. Seega lähtuge neil laatadel osaledes nähes ses rohkem turundusvõimalust. Iseennast kõige paremini iseloomustavad rõivad ja rõõmus meel teevad kõik pildid imeilusaks!
KOHTUME TALUTOIDU KARAVANIL!

Recommended Posts