Selle aasta suve võtab kokku 21.-26. augustil toimuv suur TALUTOIDU KARAVAN! Karavan liigub läbi Eesti toiduvõrgustike, korraldades pop-up laatasid koos hea toidu ja mõnusa meluga ning jõuab viimaks Saaremaale Upa külla. Seal leiab aset suurem laat ja Eestimaa Talupidajate Keskliidu  TALUPÄEV. Kuulutatakse välja konkursside PARIM TALU ja PARIM TALUTOIT õnnelikud võitjad ning meeleolu tõstab UUDO SEPA BÄND! Augustikuu küllust pühitseme taas ühises lauas TALUST TALDRIKUNI õhtusöögil. Ühest õigest Saaremaa suveõhtust ei puudu ka lõke ning meeleolukas pillilugu, mis jala rõõmsalt tatsuma lööb.

Kõigil kaheksal laadal saab osaleda osalustasuta, saab sõita kaasa terve karavani  tee  või liituda mõneks etapiks! Igal õhtul ootab karavanirahvast õhtusöök (eelregistreerimisel, omaosalusega) loomulikult värskest talutoidust, et järgmisel päeval oleks jälle jaksu hoogsalt jätkata. Karavani juhib Eesti OTT eestvedaja Emil Rutiku.

Pole vahet, kas olete Taluliidu liige, mõne muu organisatsiooni liige või pole veel kellegi liige, meiega on oodatud liituma kõik talupidajad üle Eesti, kes müüvad ausat talukaupa! Lisaks talutoidule on oodatud ka talukäsitöö.

Tutvuge ürituse KAVAGA: https://docs.wixstatic.com/ugd/0ffa92_f9d460fc751649dd99094d7468122699.pdf

Täitke avaldusevorm , et enda osalemine kindlustada korraga nii laatadel kui õhtusöökidel.
Avaldusevorm osalemiseks: KLÕPSA SIIA

 

 

Recommended Posts