Eestimaa Talupidajate Keskliidu meeskonnal on suur rõõm, et oleme olnud kaasatud avatud talude päeva korraldamisesse ning meil on olnud võimalus korraldada huvilistele bussireise avatud talude päeval taludesse.

Kui eelmistel aastatel korraldas Eestimaa Talupidajate Keskliit bussireise neljast  suuremast linnast linnaelanikele. Siis sel aastal soovisime pakkuda meeldejäävat avatud talude päeva lastekodu lastele, vähekindlustatud lastele, erivajadustega lastele ja noortele ning suurperedele. Kokku korraldas Taluliit sel aastal 8 bussireisi ning avatud talude päevast said osa SOS Keila lastekodu lapsed, Haiba lastekodu lapsed, Vinni lastekodu lapsed, Viira noorte kodu ja Maarja Küla noored, Tori valla vähekindlustatud lapsed, Rae valla erivajadustega lapsed ning suurpered.

Oleme väga tänulikud ettevõtetele, kes aitasid lastele ja noortele bussireisiks kokku panna väikesed kingipakid Eesti toidu- ja joogitoodetega. Siinkohal soovime tänada Epi Talu, Everti2 Talu, Saku õlletehast, E-piima, Briis kalatoodete tootjat, Puusepa mesindustalu ja Maheleiba.

Nähes laste siiraid emotsioone ja lugedes positiivset tagasisidet on selge, et selline üritus on vajalik ja loodame, et järgmine aasta saame me veel rohkematele lastekodule ja vähekindlustatud lastele sarnaseid bussireise pakkuda avatud talude päevale.

Siinkohal soovime tänada kõiki talusid, kes võtsid vastu bussireisid ning olid lahkelt ka nõus pakkuma oma kulude ja kirjadega lastele ja noortele lõunasööki ja snäkke.

Suured tänud Sirgu talule, Raja talule, Puusepa mesindustalule, Kaina talule, Panga talule, Arude talule, Suureoja talule, Muuksi talule, Saidafarmi pererahvale, Andre Farmi pererahvale, Viljapuuaia talule, Roogoja talule, Suuretüki talule, Suurekivi talule, Seppami talule. 

Suured tänud kõikidele bussireisi giididele,  korraldajatele ja koostööpartneritele ja muidugi meie tublidele taludele.

 

 

Recommended Posts