Skip to content

MAA TULEB LINNA

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

MAA TULEB LINNA

3. september 2022

Eestimaa Talupidajate Keskliit on ellu kutsumas uut üritust nimega „Maa tuleb linna“, mille eesmärgiks on vähemalt järgmisel kolmel aastal tuua maaettevõtjad korra aastas maalt linna, et tutvustada linnas elavatele inimestele erinevaid maaettevõtteid, maitsvat talutoitu ja selle tootmist, lühikestest tarneahelat ning talus elavaid loomi.

Meil on suur rõõm kutsuda Teid osalema „Maa tuleb linna“ esmakordsele üritusele mis toimub 3. september 2022 Tallinnas Põhjala tehase angaari ruumides.

Eelregistreerimine on avatud talutoidu tootjatele, toitlustajatele (kes kasutavad kohalikku toorainet), käsitöölistele ja maaettevõtetele kes soovivad laadal osaleda. Eelregistreerimine soodushinnaga on avatud 15. juulini. ETKL liikmed 5€/m2 ning mitte liikmed 10€/m2.

Eelregistreerimise link: https://www.surveymonkey.com/r/38Y9XYN

Kauplemisalaks on Põhjala tehase Suur angaar mis on suuruselt 1154 m2. Sellele alale ootame kauplema talutoidu tootjad, käsitöölisi ning maaettevõtmist tutvustavaid ettevõtteid. Suurde angaari on planeeritud ka lava, kus kuulutatakse välja Parim talu 2022 võitjad, premeeritakse Parim talutoit 2022 võitjaid ning kus toimub terve päeva vältel hariv ja meeltlahutav programm.

Põhjala teha neljandasse angaari on planeeritud taluloomaaed. Neljanda angaari suurus on 340m2. Taluloomaaia eesmärk on tutvustada linna inimestele ja lastele talus elavaid loomi. Talud, kes soovivad osaleda taluloomaia alal, siis see on tasuta. Selleks palume registreerides täpsustada mitu looma, mis loomadega on tegu ning mitu m2 on loomadele tarvis.

Põhjala tehase esimesse angaari ootame toitlustajaid kes kasutavad kohalikku toorainet. Esimese angaari suurus on 575m2 ning sinna ootame 5 toitulustettevõtet (registreerimisjärjekorra alusel).

Kõikidele küsimustele saab vastused:

Gelis Pihelgas
Projektijuht

Eestimaa Talupidajate Keskliit
Tel: +372 553 1571
E-post: gelis@taluliit.ee

www.taluliit.ee
www.talutoit.ee
www.agroturism.ee

Details

Date:
3. september 2022

Organizer

Eestimaa Talupidajate Keskliit
Phone
5531571
Email
gelis@taluliit.ee

Venue

Põhjala tehas, Marati 5 Tallinn
Põhjala teha, Marati 5
Tallinn, Põhja-Tallinn 11713 Eesti
+ Google Map