Eestimaa Talupidajate Keskliit (ETKL) on oma liikmetele välja töödanud liikmekaardi, mida kutsutakse „Lambakaardiks“.  Tegemist on pika traditsiooniga liikmekaardiga, mida Taluliit on oma liikmetele välja andud juba üle 20 aasta. Oleme jäänud truuks oma kaardi kujundusele ning otsime pidevalt juurde koostööpartnereid, kes pakuksid talupidajatele soodsamalt teenuseid ja tooteid.

Lambakaardi saavad tellida endale AINULT Eestimaa Talupidajate Keskliidu liikmesorganisatsioonide liikmed.

Tänaseks on lambakaardil kokku 12 koostööpartnerit. Kõige pikaajalisemateks koostööpartneriteks on Lambakaardil Alexela ja Olerex, kes pakuvad sooduskaardi omanikele soodsamat kütust. Lisaks kütusesoodustusele, pakub Olerex soodustust ka näiteks autopesu, haagise rendi ja kohvijookidele. Taluliidu kauaaegseteks koostööpartneriteks on ka Niidustuudio, Stokker ja Büroomaailm.

Olulise soodustusena saavad Taluliidu liikmed ja lambakaardi omanikud kasutada 20% soodamalt põllumajandustootjate Asendusteenust. Kui loomakasvatajast talupidaja on haige või soovib puhata, on tal võimalus pöörduda asendusteenistuse poole ja tellida endale asendaja.

Eelmisel aastal lisandus lambakaardile  6 uut koostööpartnerit, kellele oleme me väga tänulikud koostöö võimaluse eest. Üheks uueks koostööpartneriks on näiteks Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi, tänu kellele on lambakaardi omanikel võimalus aeg maha võtta ning soodsalt puhkata. Lisaks Kalev Spale on meie uuemad koostööpartnerid veel Spa Tours OÜ, AnuAit, Terake Workfields, Akukeskus ja Bauhof.

Kõik soodustused on leitavad meie kodulehel: www.taluliit.ee/soodustused/

Recommended Posts