16
Jun

Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina asus tööle Heli Reinet

Maaeluministeerium
PRESSITEADE
16.06.2020

 Alates 15. juunist asus Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina tööle Heli Reinet. 

„Veterinaar- ja Toidulaboratoorium seab sihiks pakkuda kaasaegsel teadusel ja tehnoloogial põhinevat laboriteenust ning kujuneda tunnustatud teadmus- ja arenduskeskuseks. Praeguseks saavutatud ekspertvõimekus lubab olla usaldusväärne koostööpartner riiklikele pädevatele asutustele, Euroopa Liidu keskasutustele, poliitikakujundajatele ja põllumajandus- ning toidutootjatele. Valitud strateegia elluviimisel saavad määravaks kaasamine, avatus ja uuendusmeelsus,“ leiab Reinet.

„Heli Reinet on Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis pikka töökogemust omav, praktilise meelega ja aktiivne inimene, kes avalikul konkursil silma paistis ning valituks sai,“ lisas maaeluminister Arvo Aller.

Heli Reinet lõpetas Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna 1990. aastal, töötas keemiaõpetajana (1990‒1995) ning on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas strateegilist juhtimist avatud ülikooli magistriõppes (2008–2012). Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis asus ta keemikuna tööle aastal 2000, juhtis sama asutuse keemia osakonda (2004‒2005) ning kuni praeguseni töötas direktori asetäitjana toiduohutuse alal.

Lisaks on Heli Reinet tegutsenud eksperdina rahvusvaheliste toiduvaldkonna projektide juures, osalenud Euroopa referentlaboratooriumide võrgustike töös ning olnud kaasatud Euroopa standardiorganisatsioonide tegevusse.

KONTAKT

EESTIMAA TALUPIDAJATE KESKLIIT
Juubelitammede tee 15, Saku, 75501 Harju maakond
Tel / Fax: +372 604 1783
E-post: info@taluliit.ee
www.taluliit.ee